نوشته شده توسط : ali

تعمیرات آیفون تصویری

استفاده فراوان از آیفون های تصویری منجر به نیاز تعمیرکار آیفون تصویری را می شناسند و قادر به تعمیرات آنها هستند شده است. این نیاز به قدری بالاست که شما با شرکت در دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری و فراگرفتن این حرفه می توانید بالافاصله وارد بازار کار شوید و شروع به کار کنید.
در این مطلب ابتدا برای آشنایی با آیفون های تصویری تعریفی از آن ارائه می دهیم و اجزای آیفون های تصویری را نیز یک به یک نام می بریم ، بعد از آن دوره مربوطه را به شما علاقه مندان به آموزش تعمیرکار آیفون تصویری معرفی میکنیم و از مزایا و ویژگی های این دوره می گوییم.

آیفون تصویری

آیفون های تصویری نسل جدید آیفون ها یا همان اف اف ها هستند. اگر در سیستم آیفون های قدیمی تنها صوت و صدای مراجعه کننده را در آیفون دریافت می کردیم ، امروزه با استفاده از آیفون های تصویری امکان دریافت تصویر مراجعه کننده را نیز از طریق آیفون داریم. میخواهیم شما را با تفاوت های آیفون های صوتی و آیفون های تصویری به طور کامل و جامع آشنا خواهید شد.

آیفون تصویری یک سیستم ارتباطی است که نه تنها صوت و صدا بلکه امکان مشاهده تصویر مراجعه کننده را نیز فراهم می کند. سیستم دریافت صوت که همانند آیفون های ساده قدیمی کار می کند ، اما نحوه کار سیستم دریافت تصویر در آیفون های تصویری به این صورت است که انتقال تصویر از طریق دوربین پنل بیرونی به مانیتور داخلی انجام می پذیرد. در دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری با چگونگی عملکرد این سیستم به طور کامل آشنا می شوید.

آیفون های تصویری از دو بخش کلی تشکیل می شوند. بخش اول آن پنل بیرونی ( یا همان صفحه جلوی درب ورودی) و بخش دوم آن مانیتور داخلی ( یا همان گوشی آیفون) میباشد . هر کدام از این بخش ها دارای اجزایی هستند که در اینجا به معرفی مختصر آن ها می پردازیم.

 

پنل بیرونی

آیفون های تصویری شامل یک قاب فلزی ، یک شیشه محافظ ، دوربین ( که در مدل های سیاه و سفید و رنگی موجود می باشد)، برد صدا ( که نسبت به مدل های تک واحدی و چند واحدی آن تفاوت هایی دارد)، بلندگو که صدای انتقالی از مانیتور به پنل را پخش می کند، میکروفون که صدای پنل بیرونی را به مانیتور داخلی انتقال می دهد.

در نهایت شاسی زنگ و سوئیچر که برای زنگ زدن توسط مراجعه کننده مورد استفاده قرار می گیرد می باشد.در این دوره با اجزای پنل بیرونی آیفون تصویری به طور کامل آشنا می شوید و نحوه عملکرد هر کدام را خواهید شناخت.

مانیتور داخلی

همان گوشی آیفون که در داخل خانه نصب می شود و از آن برای دیدن تصویر و شنیدن صدای بیرون و همچنین باز کردن درب استفاده می کنیم، شامل اجزای زیر است.

برد تغذیه، برد صدا، صفحه تصویر که اگر رنگی باشد از نوع ال سی دی و ال ای دی و اگر سیاه و سفید باشد دارای برد تصویر است، میکروسوئیچ روی قاب مانیتور، سیستم تنظیم نور و کم و زیاد کردن صدای زنگ و روشن و خاموش کردن صفحه مانیتور، گوشی مانیتور که برای انتقال صدا از پنل بیرونی به مانیتور داخلی استفاده می شود و همچنین قاب گوشی که عموماً پلاستیکی می باشد.

از دیگر اجزای آیفون های تصویری می توان به منبع تغذیه یا ترانس و قفل درب باز کن اشاره کرد که به طور کامل در این دوره معرفی خواهند شد .

جدید یا قدیمی

امروزه در هر خانه ای از یک آیفون تصویری برای باز کردن درب خانه استفاده می شود. آیفون های تصویری علاوه بر اینکه کار مراجعه کننده ها و میزبان ها را آسان تر کرده اند دارای امنیت بالاتری نسبت به آیفون های صوتی و قدیمی هستند و به همین دلیل استفاده از آن ها زیاد شده است و کماکان رو به افزایش است.

از این رو درخواست برای تعمیرکار آیفون های تصویری هم به شدت بالا رفته و نیاز به یک تعمیرکار آیفون تصویری باشد همواره احساس می شود. شما می توانید به یک تعمیرکار آیفون تصویری متخصص و حرفه ای در این زمینه تبدیل شوید و از این طریق به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

این دوره کاملا جامع و کاربردی است که در آن به معرفی انواع آیفون های تصویری (سیاه و سفید و رنگی) و همچنین معرفی و شناخت اجزای تشکیل دهنده آیفون های تصویری و نحوه عملکرد آن ها خواهیم پرداخت.همچنین با انواع مختلف آیفون های تصویری سر و کار خواهید داشت و از این طریق عیب یابی و رفع عیب ، تعمیرکار آیفون تصویری را خواهید آموخت.



:: بازدید از این مطلب : 4
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 15 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

پاسخ درب از هر نقطه

آیفون های تصویری یکی از راه های آسان برای حفاظت از خود را در برابر سرقت اموال، تهاجم به خانه، دزدان دریایی ایوان، و حتی وکلاء ناخواسته این است که شناسایی است که در آستان خود را قبل از باز کردن درب. را وارد کنید درگاه ویدئویی، خط اول دفاع برای صاحب خانه است که نه تنها اجازه می دهد تا شما را ببینید و صحبت می کنند با فرد در خارج، بلکه ضبط فیلم از بازدید کنندگان که نزدیک درب خود را در حالی که شما دور و یا قادر به پاسخ.

آیفون های تصویری به طور معمول از Wi-Fi برای جریان ویدئو زنده به تلفن شما استفاده می کنند و ویژگی های مختلفی از جمله ذخیره سازی ویدئویی ابری، تشخیص حرکت، آژیر ها، و قابلیت تداخل پذیری با قفل های هوشمند و دیگر دستگاه های خانه هوشمند را ارائه می دهند. دفعات بازدید : در برای پیدا کردن آنچه به دنبال در هنگام انتخاب یک درب ویدئویی برای خانه شما.

 

پاسخ های صوتی خودکار

 

کمربندهای هوشمند آن را آسان به نگه داشتن چشم در خانه خود و پاسخ به بازدید کنندگان که آیا شما در واقع در خانه یا نه، اما Blurams می خواهد به این یک گام بیشتر. آیفون های تصویری جدید هوشمندDoorbell با استفاده از هوش مصنوعی (A.I.) تشخیص چهره برای ارائه پاسخ های خودکار به بازدید کنندگان.

 

دربان ویدئویی می تواند بازدید کنندگان فردی را تشخیص دهد و پاسخ های سفارشی و از پیش تنظیم شده به هر فرد بدهد. بهش به عنوان دربان شخصي خودت فکر کن يه پيشخدمت مجازي، يه جورايي.

سود اضافه شده به تشخیص چهره وجود دارد: آیفون های تصویری هوشمند  Doorbell می تواند شما را تشخیص زمانی که شما می آیند برای انجام درب و به طور خودکار روشن کردن چراغ در خانه خود را, شروع لیست پخش مورد علاقه خود را, و یا حتی مجموعه ای از گلدان قهوه به دم. این کار را از طریق ادغام با آمازون الکسا، دستیار گوگل، و سیری انجام می دهد، اما می تواند با IFTTT نیز کار کند.

 

از دیدگاه فنی

برخی از درهای پایان بالاتر در بازار رقابت می کند. این فراهم می کند جریان های ویدئویی 1080p مستقیم به دستگاه تلفن همراه خود را و اعلان فشار ارسال هر زمان که درب فشرده شده است و یا سنسور مادون قرمز منفعل تشخیص حرکت.

 

بهترین حلقه ویدئو Doorbell 3 معامله تا کنون

 

اضافه کردن ویژگی های امنیتی به خانه شما همیشه یک ایده عالی است و در حال حاضر -- جلوتر از فروش روز کارگر -- بهترین خرید تا به کاهش قیمت آیفون تصویری  به $150. که صرفه جویی از $50 در قیمت معمول ساخت این زمان مناسب برای شیرجه رفتن در و ارتقاء راه اندازی درب خود را.

حتی بهتر, شما همچنین رایگان آمازون اکو نمایش 5 واحد نمایش هوشمند گنجانده شده در معامله. ارزشش 90 دلاره پس الان 140 دلار با اين معامله پس انداز ميکني اين يکي از بهترين معامله هاي حلقه دربل اون بيرونه

زنگ ویدئو زنگ 3 یک دستگاه ساده برای نصب است که جایگزین زنگ درب موجود شما است. این کار از طریق اتصال Wi-Fi خود را بنابراین شما قادر به دیدن چه کسی زنگ مهم نیست که در آن شما هستند. این بدان معناست که آیا شما در آن سوی خانه تان یا آن سوی جهان قرار بگیرید، می توانید یک اعلان بر روی گوشی هوشمند خود دریافت کنید و دقیقا ً به شما نشان دهید که چه کسی تماس می گیرد و به شما اجازه می دهد مستقیماً با آنها صحبت کنید. این یک ویژگی امنیتی بزرگ است و بسیار راحت است اگر شما فقط نمی خواهید برای پاسخ به درب هر بار که کسی می آید تماس بگیرید.

 

حلقه ویدئو Doorbell 3

بهبود تشخیص حرکت در مقایسه با مدل های قبلی با توانایی تنظیم مناطق حرکت قابل تنظیم، بنابراین شما می توانید بر روی مناطق کلیدی خارج از خانه خود تمرکز. شما می توانید هشدار نیشگون گرفتن، بیش از حد، بنابراین شما فقط آنها را برای شرایطی که شما بیشتر در مورد مراقبت دریافت خواهید کرد. این بدان معناست که هیچ نگرانی در مورد زمانی که یک گربه راه می رود، به عنوان مثال، اما اگر کسی مشکوک حلق آویز در اطراف، شما بلافاصله سر به بالا از دستگاه دریافت کنید.

زنگ حلقه ویدئو Doorbell 3 همیشه یک شرط بندی جذاب است اما حتی بهتر است در حال حاضر در $50 خاموش و رایگان آمازون اکو نمایش 5 واحد صفحه نمایش هوشمند. آمازون اکو نشان می دهد 5 ادغام منظمی با زنگ حلقه ویدئو Doorbell 3، بنابراین شما به راحتی می توانید چک کردن آنچه در جریان است از طریق دستگاه، و همچنین استفاده از آن برای کنترل دیگر دستگاه های خانه هوشمند، به روز رسانی تقویم خانواده، و یا انجام همه چیز قابل تصور است که شما معمولا می خواهم با الکسا انجام دهد.

اگر شما مشتاق به ارتقاء امنیت خانه خود را, این زمان مناسب برای ضربه محکم و ناگهانی تا آیفون تصویری است. در دسترس فقط برای $150 همراه با آمازون رایگان اکو نمایش 5 در بهترین خرید, ما می توانیم این پیشنهاد برای مدت طولانی با سهام مطمئن شوید که محدود را ببینید. تا وقتي هنوز ميتوني بگيرش



:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

دیجیتال مارکتینگ چیست؟


دیجیتال مارکتینگ که در لاتین به آن Digital Marketing نیز گفته می شود، مجموعه ای از فعالیت ها می باشد که با هدف تبلیغات در خصوص یک محصول و یا خدمات و با کمک ابزار های دیجیتالی، انجام می شوند. تعریف ذکر شده، یک تعریف بسیار ساده از مفهوم بازاریابی دیجیتالی است. اما آنچه که در واقعیت و عمل با آن روبرو می شویم، بسیار گسترده تر می باشد. با توجه به سخنان دیجیتال مارکتر شناخته شده هندی به نام نیل پاتل، دیجیتال مارکتینگ به صورت زیر تعریف می شود.

به مجموعه ای از فعالیت های بازاریابی، جلب نظر مشتری و تلاش برای حفظ آنان، دیجیتال مارکتینگ گفته می شود. اما تمام این فعالیت ها در سایه ابزارهای دیجیتالی انجام می شود. در این مقاله از سری مقالات کسب و کار اینترنتی از آکادمی وبکیما تلاش شده تا در خصوص ماهیت دیجیتال مارکتینگ، مزایا، ابزار و اهداف آن توضیحاتی ارائه شود.

وقتی شما یک بازاریاب دیجیتال را از نزدیک ببینید، با شخصی روبرو می شوید که به صفحه کامپیوتر خیره شده و در حال تایپ و … است اما براستی در پشت پرده، او چگونه فعالیت می کند که می تواند منجر به سودهای میلیونی و گاهی اوقات میلیادری شود؟ شغل خوبی است نه؟ شما نمی خواهید دیجیتال مارکتر شوید؟

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

چرا دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال؟

برای پاسخ به این سوال نگاهی به گذشته می اندازیم. در گذشته، در هر خانواده تنها پدرها از موبایل استفاده می کردند اما امروزه اکثر اطرافیان ما برای انجام کارهای روزمره و اداری خود از این تکنولوژی استفاده می کنند. تقریبا تمام افراد یک گوشی هوشمند دارند که به وسیله آن در شبکه های اجتماعی عضو بوده و اطلاعات رد و بدل می کنند. بهترین نوع تبلیغات در مکانی است، که ازدحام جمعیت وجود داشته باشد. دیجیتال مارکتینگ نیز برای همین موضوع شکل گرفت که از ابزار های الکترونیکی هوشمند برای تبلیغات در این محیط ها استفاده کند.

برای آشنایی با بازاریابی دیجیتالی و نحوه فعالیت آن به مثال زیر توجه کنید

فرض کنید که قصد خرید یک گوشی موبایل دارید، اولین حرکت شما چیست؟ تحقیقات نشان می دهد که با توجه به گسترش استفاده از اینترنت، 60 درصد افراد در اینترنت تحقیق می کنند. تحقیق این افراد می تواند بر اساس مزایا، بودجه، برند و .. باشد. در اینجا فرآیند دیجیتال مارکتینگ به شما از چند جهت کمک می کند تا به نتیجه مطلوب برسید.

در گام اول دیجیتال مارکتر باید مقاله یا ویدیویی مطابق با سوال شما تولید کرده باشد و سپس آن را بهینه کند که در صدر نتایج موتورهای جستجویی مثل گوگل قرار گیرد. پس از آنکه چندین مدل را انتخاب کردید لازم است تا میان آنها مقایسه انجام دهید.

نقش دیجیتال مارکتینگ کجاست؟

وقتی که چندین تبلیغ از محصول مربوطه را که توسط روش های بازاریابی تولید شده است، مشاهده کردید نوبت به مقایسه ویژگی آن ها است. دیجیتال مارکتر، لازم است تا بررسی کند آیا تمام ویژگی ها برای محصول ذکر شده است؟ آیا کاربر می تواند بر اساس ویژگی ها تصمیم گیری کند؟ به صورت کلی لازم است تا تجربه کاربری و یا واسط کاربری را بهبود دهد. این بین روش هایی چون تحلیل نمودار گوگل آنالیتیکس وجود دارد که در دیجیتال مارکتینگ مورد بررسی قرار میگیرد. به طور مثال کاربر از چه طریق وارد سایت شده است، چرا از خرید منصرف شده است و … .

نقش دیجیتال مارکتینگ کجاست؟

انواع نمونه‌های دیجیتال مارکتینگ

1. بهینه‌سازی موتور جستجو (سئو)

این روند بهینه‌سازی وبسایت شما جهت کسب «رتبه» بالاتر در نتایج صفحات موتور جستجو است که با افزایش حجم ترافیک ارگانیک (یا رایگان) دریافتی وبسایت‌تان انجام می‌گیرد.

کانال‌هایی که از سئو بهره‌مند می‌شوند، وبسایت‌ها، وبلاگ‌ها و اینفوگرافیک‌ها هستند.

2. بازاریابی محتوا

این اصطلاح بیانگر خلق و ترفیع دارایی‌های محتوایی با هدف ایجاد آگاهی برند، رشد ترافیک، خلق راهنما و مشتریان است.

3. بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

این اقدام برند و محتوای شما را در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی جهت افزایش آگاهی برند، ایجاد ترافیک، و خلق راهنماها برای کسب‌وکار‌تان ترفیع می‌کند.

4. پرداخت به ازای کلیک (PPC)

یک روش ایجاد ترافیک برای وبسایت شما از طریق پرداخت به منتشرکننده برای تعداد دفعات کلیک شدن تبلیغ شماست.


:: بازدید از این مطلب : 3
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

چرا آیفون تصویری ؟

خرابی آیفون تصویری یکی از مواردی است که برای هر ساختمانی پیش می‌آید که این امر نیاز ما را به تعمیر آیفون تصویری ضروری می‌دارد. ممکن است مشکلات زیادی هنگام خرابی برای این نسل جدید از آیفون بوجود بی‌آید همچون: قطع شدن صدای زنگ در یم واحد و با تمامی واحدها، سیاه شدن و یا برفکی شدن مانیتور، خرابی دکمه‌های پنل داخلی و خارجی و … که هر یک از این مشکلات روند آسایش افراد را مختل خواهد کرد.

چرا آیفون تصویری ؟

تعمیر آیفون تصویری در نکت

یکی از مهمترین اصولی که هنگام تعمیرات باید به آن توجه داشته باشیم انتخاب تعمیرکار حرفه‌ای و متخصص در این زمینه می‌باشد؛ توجه داشته باشید که یک تعمیرکار حرفه‌ای باید تمامی شرایط زیر را داشته باشد:

 1. وقت شناش باشد و در اسرع وقت در مکان مورد نظر حضور یابد.
 2. به تعمیر تمامی برندهای آیفون تصویری مسلط باشد.
 3. منصف باشد و هزینه زیادی را برای کار ساده دریافت نکند.
 4. مسئولیت پذیر باشد و کار را سالم تحویل دهد.
 5. در کمترین زمان و با کیفیت بالا کار را تحویل دهد.
 6. خوش برخورد و محافظه کار باشد.

خدمات تعمیر آیفون تصویری

 • تعویض و نصب آیفون تصویری
 • تبدیل آیفون صوتی به تصویری
 • تعمیر تمامی برندهای آیفون از جمله تابا، کامکث، الکتروپیک و …

تبدیل کردن آیفون های قدیمی به آیفون‌هایی جدید یکی از بهترین خدماتی است که برای ساختمان‌ها احرا و عملی می‌شود. توجه داشته باشید که در این صورت حتما از بهترین برند آیفون تصویری استفاده نمایید تا در مدت زمان کمتری به تعمیر آن نیاز داشته باشید.

همچمین استفاده از آیفون‌های تصویری ضدآب بسیار ضروری میباشد زیرا خیس شدن پنل بیرونی آیفون خود یکی از عوامل مهم در خرابی آیفون و در پی آن تعمیر دستگاه میباشد.

خدمات تعمیر آیفون تصویری

عیب یابی آیفون تصویری

هر یک از وسایل الکتریکی دارای قطعاتی می‌باشند که بروز مشکل در هر یک از آنها سبب اختلال در جزء و کل آن دستگاه می‌شود. بنابر این بهتر است جهت تعمیر آیفون تصویری قطعات آن به سه بخش تقسیم شود تا عیب یابی دستگاه نیز ساده تر عنوان شود:

خرابی پنل داخلی(در خانه)

خرابی سیم کشی با کابل کشی آیفون

خرابی پنل خارجی(بیرون خانه)

هر یک از این سه دسته خود دارای قطعاتی میباشند که بروز مشکل در آنها بعد از گذشت مدت زمانی و یا استفاده نادرست، باعث ایجاد اختلال و نیاز به تعمیرکار میشود.

 

خرابی پنل داخلی

اتفاقات رایجی که نشان دهنده خرابی پنل داخلی می باشد شامل: قطع و وصل شدن صدا از گوشی آیفون، سیاه شدن تصویر، ایجاد نویز در گوشی، به صدا درآمدن زنگ واحدها به‌طور ناگهانی، کم بودن صدا، حالت برفکی تصویر.

قطعه هوک: در مورد قطع و وصل شدن صدای آیفون نیاز به تمیز کردن قطعه هوک می‌باشد که درون پنل داخلی تعبیه شده است. تعمیرکاران جهت تعمیر این نوع مشکل در آیفون تصویری از نوعی اسپری های خشک مخصوص استفاده میکنند تا هرگونه گردوغبار و آلودگی از بین رود.

برد تغذیه: مشکل بعدی که ممکن است در پنل داخلی آیفون تصویری به وجود آید. گذشت زمان یکی از عوامل مهم در خراب شدن برد تغذیه میباشد که به دنبال آن ایجاد صداهای مکرر در گوشی آیفون، خاموش ماندن صفحه مانیتور پس از زنگ یا زدن دکمه view و روشن و خاموش شدن مکرر چراغ تعبیه شده روی پنل. در این صورت باید از تعمیرکاران مجرب درخواست کمک کنید.

خرابی پنل داخلی

قابلیت های کاربردی آیفون تصویری

(قابلیت های کاربردی آیفون تصویری )آیفون‌های تصویری معمولاً از دکمه‌های برای فشردن دکمه زنگ استفاده می‌کنند که با اطلاع به اهالی خانه، امکان بازکردن در را فراهم می‌کنند. اما در سیستم‌های جدید امکان استفاده از تگ‌ها و کارت خوان‌ها نیز فراهم شده‌است که با قرار دادن کارت بر روی صفحه پنل بیرونی می‌توان در ورودی را باز کرد.

حافظه

حافظه در آیفون‌های تصویری آیتمی مهم محسوب می‌شود چرا که یکی از امکانات مهم در دربازکن‌های تصویری داشتن قابلیت ذخیره‌سازی تصویر و فیلم می‌باشد. گروهی از آیفون‌های تصویری که دارای حافظه می‌باشند دارای حافظه داخلی می‌باشد و توانایی ذخیره‌سازی تصویر را دارند. در گروهی دیگر از دربازکن‌های تصویری علاوه برداشتن حافظه داخلی، با افزودن حافظه خارجی یا کارت حافظه قابلیت ذخیره‌سازی تصویر را افزایش می‌دهد و توانایی ذخیره‌سازی فیلم‌های ۱۵ ثانیه ای را ایجاد می‌کند.

قابلیت انتقال تماس

قابلیت انتقال تماس یا ترانسفر تماس زمانی کارایی دارد که شما در منزل یا محل سکونت خود نباشید و با استفاده از این قابلیت می‌توانید مانند انتقال تماس زنگ واحد خود را به واحد دیگری انتقال دهید. به‌طور مثال اگر کسی برای مراجعه به شما زنگ واحد شما را بزند و شما در منزل یا محل کار نباشید زنگ واحد دیگری را که شما انتخاب کردید به صدا در می‌آید و به جای شما پاسخگو می‌شوند. آیفون تصویری تکنما پرچمدار انتقال تماس در بین انواع آیفون‌های تصویری می‌باشد البته بالاترین کیفیت صدا در زمان انتقال تصویر نیز در تولیدات برند تکنما وجود دارد.

قابلیت اتصال به تلفن همراه

در برخی از (قابلیت های کاربردی آیفون تصویری) سیستم‌های آیفون تصویری، امکان ارتباط مانیتور با وای فای منزل و ارسال زنگ و تصاویر مراجعه کننده به تلفن همراه فراهم شده‌است. با این قابلیت گاهی امکان باز کردن در برای مراجعه کننده از راه دور نیز فراهم است؛ که توجه به خطرات ایمنی/امنیتی بالقوه این گزینه نیز ضروری است.

ويژگيهاي سيستم مجهز به کدینگ

١ـ استفاده از صفحه نمایشهاي متداول «سياه و سفيد» و «رنگي۴ سيم».

٢ـ قابلیت كد دهي به هر واحد بطور دلخواه.

٣ـ قابلیت فراخواني واحدها با صفحه كلید از طریق پنل كدينگ و قابلیت نمایش كدها بر روي پنل.

۴ـ قابلیت باز كردن درب از طریق پنل با استفاده از كد تعين شده توسط نصاب.

۵ـ قابليت استفاده از ۴ پنل كدينگ بصورت هوشمند.



:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

بررسی شرایط مهاجرت به کانادا

 

راه های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طرق مختلف را در این مقاله به صورت کامل بررسی خواهیم نمود و با کمک وکیل مهاجرت کانادا قوانین جدید مربوط به راه های مهاجرت به کشور کانادا شرح داده خواهد شد. معمولا متقاضیان تمایل دارند بدانند که راه های اخذ اقامت در کشور کانادا کدامند؟ و چگونه می توان بهترین مسیر را برای اخذ اقامت کانادا انتخاب نمود؟ ما در این مقاله به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

راه های مهاجرت به کانادا متعدد است، اما به طور کلی اکثر آن ها را می توان در 6 دسته بندی قرار داد. راه هایی همچون سرمایه گذاری در کانادا، تحصیل در کانادا، کار در کانادا و راه های دیگری که شما را در ادامه با آنها آشنا خواهیم نمود. شما می توانید از طریق تماس با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) از مشاوره رایگان تلفنی در باب راه های مهاجرت به کشور کانادا بهره مند گردید.

بررسی شرایط مهاجرت به کانادا

شرایط عمومی مهاجرت

 

کانادا از جمله بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت طبق آمار جهانی به شمار می رود و ساله افراد زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می نمایند. کشور کانادا در آمریکای شمالی و در همجواری آمریکا واقع شده است. کانادا کشوری سردسیر است و اکثر مردم آن در بخش جنوبی و خوش آب و هوای این کشور در نزدیکی خاک آمریکا زندگی می کنند. کانادا دارای 10 استان و 3 قلمرو است. مساحت کانادا کیلومتر مربع و جمعیت آن 35،675،834  نفر می باشد.

پایتخت این کشور اتاوا است و مهمترین شهرهای آن تورنتو، مونترال و ونکوور هستند. زبان رسمی کانادا انگلیسی و فرانسوی و واحد پولی آن دلار کانادا است. کانادا 10 امین کشور دارای بالاترین شاخص میزان رضایت از زندگی در جهان است. جامعه مهاجر پذیر کانادا، دانشگاه ها و مدارس تراز اول، امنیت اجتماعی، موقعیت شغلی فراوان و رفاه اجتماعی در این کشور، سبب محبوب آن در بین مهاجرین است.

مهاجرت به کانادا

 

راه های مهاجرت به کانادا را می توان در 6 دسته بندی اصلی قرار داد. خیلی از افراد به دنبال راحت ترین و آسان ترین راه مهاجرت به کانادا هستند؛ برای رسیدن به این هدف باید روش های مهاجرت به این کشور را بشناسید و متناسب ترین روش را با توجه به شرایط خود بیابید.

این دسته بندی شامل مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد در خاک کانادا، ازدواج با تبعه کانادا و پناهندگی می باشد. قوانین مهاجرت به کانادا در هر کدام از این دسته بندی ها متفاوت است. شما برای انتخاب روش مناسب خود ابتدا باید اصول این روش ها را بشناسید و سپس با توجه به شرایط خود بهترین روش را انتخاب نمایید. در ادامه این مقاله به بررسی راه های مهاجرت به کانادا خواهیم پرداخت و شما را با تمامی روش های اخذ اقامت کانادا آشنا خواهیم کرد.

مهاجرت به کانادا

شرایط مهاجرت

 

مسلما شما برای مهاجرت به کانادا باید شرایط خاصی داشته باشید. برای اقدام از طریق هر یک از روش هایی که در ادامه بررسی می شود، شرایطی مورد نیاز است که بسته به نوع روش متفاوت است. از مهم ترین فاکتورهایی که برای مهاجرت به کانادا دارای اهمیت است می توان به سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان انگلیسی، سابقه کار و میزان سرمایه اشاره کرد.

برخی از این فاکتور در بعضی از روش ها بسیار مهم هستند و در برخی دیگر نیز اهمیتی ندارند. به عنوان مثال سن شما برای تحصیل در کانادا بسیار مهم است، به صورتی که هر چه از تاریخ دریافت آخرین مدرک تحصیلی شما کمتر گذشته باشد، شانس بالاتری برای دریافت ویزای کانادا خواهید داشت؛ از سوی دیگر فاکتور سن در روش سرمایه گذاری اهمیت کمتری پیدا می کند.

یا اینکه شما برای سرمایه گذاری در کانادا به سرمایه ای حدود 100 تا 300 هزار دلار کانادا نیاز دارید، در حالی که در روشی مانند تحصیل ممکن است به سرمایه ای بین 10 تا 20 هزار دلار کانادا نیاز داشته باشید. در ادامه این مبحث شرایط مهاجرت به کانادا از طریق همه روش ها با جزئیات بیشتری بررسی خواهد شد.

مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری

 

دریافت ویزای سرمایه گذاری از دیگر راه های مهاجرت به کانادا است که البته معمولا مدت زمان طولانی تری را نسبت به سایر روش ها می طلبد و همان طور که از نامش پیداست از پرهزینه ترین روش های دریافت اقامت دائم کانادا است.

در این روش مهاجرت پس از انتخاب کردن نوع سرمایه گذاری (سرمایه گذاری از طریق برنامه فدرال، برنامه استانی کبک، برنامه PNP و کارآفرینی)، عواملی چون تمکن مالی، میزان سرمایه و رزومه متقاضی، مورد ارزیابی قرار می گیرد. برای کم کردن ریسک این نوع مهاجرت پیشنهاد می شود از موسسات معتبر مهاجرتی و وکلای مهاجرت کمک بگیرید و با اطلاعات دقیق از شرایط مهاجرت به کانادا تصمیم به شروع این فرآیند بگیرید.

لازم به ذکر است که مهاجرت به کانادا با روش سرمایه گذاری در شهرهای مختلف این کشور، نیازمند رعایت شرایط مختص به همان شهر می باشد و قوانین و مقررات و حتی میزان سرمایه برای هر شهر متفاوت است.



:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

نگهبان هوشمند

آیفون تصویری یا درهای هوشمند با استفاده از دوربین های ساخته شده و دیگر فن آوری های هوشمند برای ارائه امنیت اضافی دوربین مدار بسته اما در یک بسته جمع و جور و مناسب. نصب شده در جای زنگ درب موجود، آنها نه تنها یک حلقه برای شما به شنیدن ارائه اما شما را بر روی تلفن خود هشدار و ارائه نظارت تصویری و ضبط.

مشخصات فنی

به طور کلی یا توسط باتری ها و یا کابل های برق استاندارد 12V مورد استفاده برای قدرت درهای معمولی، آنها آسان تر به instal از اکثر اشکال دیگر دوربین های امنیتی و، به لطف گنجاندن میکروفن ها و بلندگوها، آنها به شما اجازه می دهد به تصویب دستورالعمل به رانندگان تحویل و یا بازدید کنندگان دیگر بیش از حد.

توسط و بزرگ، اکثر آیفون تصویری ها ارائه همان مجموعه هسته ای از ویژگی های. آنها ویدئو و صدا ضبط زمانی که یا توسط فشار دکمه و یا زمانی که حرکت و یا صوتی تشخیص داده می شود. آنها همچنین در هشدار به تلفن خود را منتقل و اجازه دهید شما را ببینید یک خوراک ویدئویی و صحبت کردن با هر کسی در درب خود را.

مشخصات فنی

آیفون تصویری پنجره ای به جهان خارج

یک دربان ویدئویی ترکیبی از یک دوربین، میکروفن، و بلندگو است که با یک درگاه مستقیم رو به جلو تنظیم شده است. برخی از اتصال به سیم کشی موجود خود را و برخی از کار با chime خانه خود را, دیگران گزینه هایی برای اجرای کردن قدرت باتری و نیاز به chime بی سیم. صوتی و تصویری سوابق زنگ درب خود را به قرص یا تلفن خود را جریان, و چقدر آنها ضبط و جریان بستگی به قدرت. باتری عمل درب نمی تواند جریان به طور مداوم, به عنوان مثال; اونا خيلي سريع قدرتشون رو از دست ميدن.

عجیب ولی شدنی

وقتی کسی به درب خانه شما نزدیک می شود، در ویدئو متوجه می شود و به شما اطلاع می دهد. شما می توانید با آیفون تصویری شروع به تماشای جریان در آن نقطه. و اگر زنگ در را بزنند، می توانید مثل یک آی فون با آنها گپ بزنید.

به لطف محل آنها، کمربندهای ویدئویی به عنوان یک پل به دنیای خارج عمل می کنند. با یک دربان ویدیویی، می توانید دنیای خارج از درب جلویی تان را ببینید و با آن تعامل کنید-حتی در حالی که خانه نیستید.

این کار می کند که آیا شما از خانه، یک دفتر، و یا خارج از کشور کار می کنند. ميتوني ببيني کي پشت در توست حتي قبل از اينکه زنگ بزنن . شما لازم نیست به حرکت به peephole بی سر و صدا برای تعیین اینکه چه کسی زنگ زد و اگر شما باید پاسخ دهد.

 این همونی که میخوای

اگر خانه نیستید، باز هم می توانید ببینید چه کسی آنجاست و حتی با آنها صحبت می کنید. با قفل هوشمند، شما حتی می توانید از راه دور باز کردن درب و اجازه بازدید کنندگان خود را به خانه خود را. برخی از کمربند درب مانند آشیانه سلام و Wisenet Smartcam ارائه تشخیص چهره, بنابراین شما می دانید که خانواده یا دوستان می رسند.

تا حالا تمام روز خونه بودي فقط براي اينکه بفهمي کسي بسته هايي رو روي ايون جلوت گذاشته بدون اينکه زنگ در رو بزنه؟ آیفون تصویری نیز این مشکل را حل می کنند، چرا که وقتی فردی جلو درب است به شما اطلاع می دهد، صرف نظر از اینکه زنگ در را بزند یا نه. این یک ویژگی امنیتی مفید نیز هست.

نمایشگرهای هوشمند

دستیاران صوتی با نمایشگرها این را یک گام جلوتر می برند. به جای تکیه بر گوشی هوشمند یا تبلت خود برای دیدن جریان ویدئویی از درب خانه تان، اکو شو یا هاب آشیانه خانگی شما می تواند به جای آن جریان را به شما نشان دهد. با آشیانه سلام و گوگل صفحه اصلی هاب، شروع جریان تقریبا لحظه ای است. شما حتی می توانید مکالمه خود را از صفحه نمایش نگه دارید، به این معنی که ممکن است نیازی به ترک دفتر یا آشپزخانه برای پاسخ به درب در همه.

تلفن و تبلت شما قابلیت های مشابهی را ارائه می دهند، اما همیشه کندتر و ناخوشایندتر برای رسیدن به آن است. قبل از اینکه شما می توانید از تلفن خود را بیرون بکشد، آن را باز کنید، و باز کردن برنامه آشیانه، ویدیو در حال حاضر در دستگاه های آشیانه هاب خود را بازی خواهد کرد. شما حتی یک گزینه سریع برای شروع به صحبت کردن با هر کسی که در درب خود را داشته باشد. کاملا رک و پوست کنده، هیچ چیز به این نزدیک نمی شود که چقدر بدون درز است. بهترین قیاسی که می توانیم بدهیم این است که تصور کنیم توانایی جادویی برای باز کردن درب در عرض دو ثانیه از زنگ در شما، هر بار داشته باشد.

آیفون تصویری و Smarthome

اگر شما اسباب بازی های smarthome دیگر، یکی از ویژگی های ایستادگی از یک آیفون تصویری این است که چگونه آنها را به بقیه smarthome خود را ادغام. زنگ درهای حلقه با IFTTT کار می کنند تا قابلیت های خود را در سراسر خانه شما گسترش دهند. شما می توانید دستور العمل برای روشن کردن چراغ های ایون ایجاد کنید اگر حرکت تشخیص داده شود، یا شروع به ضبط بر روی دوربین های دیگر شما ممکن است داشته باشد.

اگر شما هر دو یک آیفون تصویری و قفل هوشمند, شما می توانید این دو با هم استفاده کنید حتی اگر آنها یک اتصال مستقیم ندارد. اگر خانه نیستید و دوست، سرویس نظافت یا برق کار می رسد، راه حلی در دست دارید. اون آیفون تصویری بهت اجازه ميده تاييد کني کي اونجاست سپس، اگر شما می خواهید، شما می توانید باز کردن درب و اعطای دسترسی. بدون نیاز به تحویل کلید های اضافی به خانه خود و اعتماد آنها در دست راست هستند.



:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 11 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

اگر شما به تازگی

به یک خانه یا آپارتمان قدیمی یا جدید نقل مکان کرد، شما ممکن است از دست رفته این واقعیت است که آن را ندارد یک درگاه -پس از همه، آن را یکی از آن چیزهایی که بسیاری را فراموش کرده ام برای بررسی! امروزه انواع عظیمی از درهای بی سیم وجود دارد که می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید و در دقایقی نصب کنید. این محصولات هیچ سیم کشی نیاز ندارد، و آنها به شما اطلاع زمانی که کسی در درب شما منتظر است.

هنگامی که شما در حال خرید برای یک درب بی سیم, شما می خواهید در نظر بگیرید که آیا آن را نیاز به ضد آب, تا چه حد محدوده بین دکمه و گیرنده باید, و اینکه آیا شما می خواهید عملکرد دوربین.

اگر شما مطمئن نیستید که از کجا برای شروع, در اینجا بهترین کمربند درب بی سیم در نظر بگیرند.

اگر شما به تازگی

برای یک درب بی سیم

بسیار دارای امتیاز، مقرون به صرفه، یکی از بهترین گزینه های خود را AVANTEK D-3B درب ضد آب کیت Chime است. این محصول آسان برای نصب و دارای طیف گسترده ای از گزینه های که آن را به یک دربان بی سیم بزرگ برای خانه یا آپارتمان قدیمی .

AVANTEK درب Chime ضد آب است، بنابراین شما می توانید آن را در هر نقطه خارج سوار، و آن را با دو گیرنده پلاگین است که شما می توانید در سراسر خانه خود را محل می آید. گیرنده ها طیف بی سیم چشمگیری از بیش از 1000 فوت, بنابراین شما واقعا می توانید آنها را در هر نقطه قرار داده. علاوه بر این، 52 برای تلفن های موبایل شما می توانید از انتخاب کنید و پنج سطح حجم قابل تنظیم وجود دارد.

 

درهای بی سیم

به طور معمول ارزان هستند، و یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های خارج از SadoTech مدل C بی سیم Doorbell وجود دارد.

SadoTech مدل C Doorbell می آید در عظیم 14 رنگ، و آن را تا به طیف عملیاتی از 500 فوت برای گیرنده پلاگین خود را. بیش از 50 chimes را انتخاب کنید وجود دارد, و همچنین چهار سطح حجم, و دکمه ضد آب است, بنابراین شما می توانید آن را در خارج آپارتمان قدیمی بدون نگرانی محل. هنوز به ذکر است، آن را آسان به راه اندازی و کار می کند قابل اعتماد است.

 

اگر شما مایل به صرف کمی بیشتر در یک درب بی سیم, شما می توانید یکی است که یک دوربین یکپارچه دریافت کنید. محصولاتی مانند Remo WiFi بی سیم ویدئو Doorbell به شما اجازه می دهد تا ببینید که چه کسی در درب از طریق گوشی های هوشمند خود را.

این زنگ در ویدئویی با باتری اعلان های فشار را به تلفن شما می فرستد در هر زمان که کسی زنگ می زند، به شما این امکان را می دهد که یک جریان ویدئویی ۷۲۰ پیکسلی را بر روی گوشی هوشمند خود بالا بکشید. همچنین ویژگی های دو طرفه قابلیت های بحث و حفظ ورود به سیستم فعالیت از حلقه های از دست رفته. RemoBell آب و مقاوم در برابر آب و هوا است، و می توان آن را تا پنج گوشی مختلف همگام سازی کرد.

با این حال، چند خریدار گفتند راه اندازی و نصب آن دشوار است، و دیگران اشاره کردند که بسیاری از هشدارهای تشخیص حرکت کاذب را ثبت می کند.

 

فن آوری خانه هوشمند

در حال افزایش است در محبوبیت به تازگی, و اگر شما می خواهید برای نصب زنگ درب بی سیم هوشمند در خانه شما, بهترین گزینه شما قطعا حلقه ویدئو Doorbell 3. این زنگ در هوشمند شامل ویدئو HD و هشدارهای گوشی های هوشمند فعال با حرکت است.

زنگ در حلقه در عرض چند دقیقه نصب می شود و دوربین آن یک جریان ویدئویی ۱۰۸۰ پیکسلی را در اختیار گوشی هوشمند شما قرار می دهد. شما اعلان ها را هر زمان که کسی زنگ می زند دریافت خواهید کرد، و همچنین می توانید از ویژگی های Live View برای دریافت ویدئو و صدا در تقاضا استفاده کنید. این محصول دارای قابلیت های بحث دو طرفه، و همچنین هشدارهای فعال شده با حرکت است. یکی دیگر از perk از این زنگ در هوشمند این است که آن را با الکسا آمازون کار می کند، که به شما هشدار زمانی که کسی زنگ می زند.

فن آوری خانه هوشمند

بسیاری از ساختمان های

آپارتمان قدیمی تر کمربند در برای هر واحد، که می تواند خسته کننده اگر شما در انتظار بازدید کنندگان و یا تحویل. خوشبختانه، شما می توانید یک زنگ بی سیم ارزان قیمت به شما هشدار از بازدید کنندگان مانند محصول Lovin ضد آب کیت Chime دریافت کنید.

این کیت درب شامل چسب برای اتصال دکمه فشار, و آن را تا به طیف چشمگیری از 1,000 پا. علاوه بر این، 36 زنگ و سطح چهار جلدی را انتخاب کنید وجود دارد. خریداران می گویند نصب آن آسان است و محدوده بزرگ است. چند فکر کیفیت صدا بهترین نیست، اما هنوز هم کار خود را به طور موثر انجام می دهد.



:: بازدید از این مطلب : 3
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 10 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

معرفی پادشاهی اسپانیا

می توان یکی از گرم ترین کشورهای اروپایی توصیف کرد که برای کسانی ساخته شده است که از آب و هوای گرم و سبک زندگی پشت گذاشته شده لذت می برند. آمارها نشان می دهد که جمعیت کشور اسپانیا در حال حاضر حدود ۴۶٬۷ میلیون نفر تخمین زده می شود. متعددترین گروه قومی اسپانیایی است.

واحد پول رسمی یورو (یورو) است. اسپانیا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و منطقه شنگن است که مزایای زیادی را برای ساکنان آن فراهم می کند. برای اقامت طولانی مدت، اجازه اقامت مورد نیاز خواهد بود. اگر بازدید از اسپانیا برای کوتاه مدت تا 90 روز – ویزای ساده مورد نیاز است.

 

مهاجرت به اسپانیا

خدمات مهاجرت

مسئول خدمات مهاجرت در کشور اسپانیا وزارت کشور (http://www.interior.gob.es). اگر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا هستید، به منظور اقامت بیش از 3 ماه در اسپانیا، نیاز به کارت اقامت، ویزای اقامت یا اجازه کار دارید. مهاجرت کسب و کار کاملا به خوبی در اسپانیا توسعه یافته و دولت اسپانیا ارائه می دهد سرمایه گذاران بین المللی و کارآفرینان گزینه های متعددی برای جابجایی راحت: ویزای ثروت، ویزای طلایی، ویزای سرمایه گذار، ویزای کارگر ماهر، ویزای دانشجویی. بسیاری از دفاتر حقوقی برخورد با قانون مهاجرت می تواند شما را با یک راه حل بسته خدمات و همچنین ارزیابی مورد اولیه برای نتیجه مورد مهاجرت احتمالی ارائه دهد.

مهاجرت قانونی

به منظور بازدید قانونی از کشور اسپانیا، یک مهاجر نیاز به پیروی از تمام الزامات تعیین شده توسط قانون مهاجرت اسپانیا دارد. قانون اصلی که مهاجرت شهروندان غیر اتحادیه اروپا در کشور اسپانیا را تنظیم می کند، قانون مهاجرت ۲۰۰۹ است. با توجه به مفاد قانونی پادشاهی اسپانیا، گزینه های متمایز متعددی برای مهاجرت قانونی به این کشور وجود دارد که هر کدام از آن ها مزایا و الزامات خاص خود را دارند. اگر شما به دنبال یک راه حل مهاجرت قانونی برای جابجایی و اقامت در اسپانیا برای مدت زمان طولانی تر، شما ممکن است گزینه های زیر را در نظر بگیرید: ویزای ثروت، ویزای طلایی، ویزای سرمایه گذار، ویزای کارگر ماهر، ویزای دانشجویی.

مهاجرت قانونی

قانون مهاجرت

قانون مهاجرت ۲۰۰۹ قانون اصلی است که در مورد مهاجران کشورهای غیر اتحادیه اروپا در اسپانیا اعمال می شود.

آمار مهاجرت

بر اساس آمار مهاجرت، اسپانیا در حال حاضر میزبان حدود ۴۵ میلیون مهاجر است که حدود ۹٬۸٪ کل جمعیت را تشکیل می دهد. بزرگترین گروه های مهاجران از رومانی و مراکش می آیند. بزرگترین دوره مهاجرت در اسپانیا تجربه شده است در طول دوره 1998 تا 2008. در طول این زمان درصد مهاجران در میان جمعیت محلی از 1٪ به 13٪ افزایش یافت - این پس از آن به طور قابل توجهی کاهش یافته است به عنوان بحران در جنوب اروپا شروع به تحت تاثیر قرار دادن اسپانیا.

 

مهاجرت به منطقه شنگن و خارج از آن

پادشاهی اسپانیا یکی از کشورهای عضو منطقه شنگن است. کشورهای توافق شنگن گذرنامه و کنترل مهاجرت را در مرزهای مشترک خود و برای سفر بین کشورهای عضو خود لغو کرده اند. کشورهای عضو همچنین ویزای شنگن صادر شده توسط دیگر ایالت های شنگن را به رسمیت می شناسند.

در مرز خارجی، یا پس از ورود اول به منطقه شنگن، روش های عادی کنترل مهاجرت اعمال می شود، با این حال پذیرش در هر کشور شنگن پذیرش در کل منطقه شنگن (همه کشورهای عضو) در نظر گرفته شده است، بدون چک مهاجرت بیشتر مورد نیاز است.

شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا که مایل به اقامت بیش از سه ماه در اسپانیا هستند، باید ظرف ۳۰ روز پس از ورود به این کشور درخواست مجوز اقامت/کارت (Tarjeta de Residencia) کنند. درخواست باید در دفتر خارجی (Oficina د Extranjeros) و یا ایستگاه پلیس ملی محلی در استان محل اقامت در نظر گرفته شده ساخته شده است.

مهاجرت به منطقه شنگن و خارج از آن

 

انواع ویزا در اسپانیا

اگر اقامت در  اسپانیا برای مدت زمان کوتاه زیر 90 روز، یک کشور سوم ملی باید برای یکی از انواع مختلف ویزا درخواست به منظور بازدید خود را قانونی است. بر اساس قانون سیاست مهاجرت اسپانیا، چندین نوع مختلف ویزا وجود دارد که بسته به مورد و شرایط باید به دست آورد

 

اجازه اقامت

در حال حاضر کشور اسپانیا اجرا می شود یک برنامه سرمایه گذاری، که اجازه می دهد تا شما را به درخواست کارت اقامت در اسپانیا، اگر شما املاک و مستغلات برای قیمت بیش از 500 000 یورو خریداری شده - با این حال، این مجوز اجازه نمی دهد حق کار و یا انجام کسب و کار در اسپانیا.

لتونی اجازه اقامت برای املاک و مستغلات با قیمت از 250 000 یورو فراهم می کند، که 50٪ ارزان تر است و علاوه بر این اجازه می دهد تا گزینه ای برای کار و انجام کسب و کار.

در حال حاضر اگر شما به دنبال یک جابجایی قانونی برای یک دوره طولانی تر از راه حل زمان, شما باید گزینه های زیر: ویزای ثروت, ویزای طلایی, ویزای کارگر ماهر, ویزای سرمایه گذار, ویزای دانشجویی.



:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 10 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

 اینترنت امروز چقدر در دسترس است

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ : آیا باور می کنید اگر به شما می گفتم تعداد افرادی که هر روز آنلاین می شوند هنوز در حال افزایش است؟

است. در واقع ، "ثابت " استفاده از اینترنت در میان بزرگسالان تنها در سه سال گذشته 5 ٪ افزایش یافته است ، با توجه به تحقیقات پیو. و اگر چه ما خیلی می گوییم، اما نحوه خرید و خرید مردم واقعا همراه با آن تغییر کرده است-- به این معنی که بازاریابی آفلاین به اندازه گذشته موثر نیست.

بازاریابی همیشه در مورد ارتباط با مخاطبان خود را در جای مناسب و در زمان مناسب بوده است. امروز، این بدان معناست که شما نیاز به دیدار با آنها که در آن آنها در حال حاضر صرف وقت: در اینترنت.

بازاریابی دیجیتال را وارد کنید -- به عبارت دیگر، هر شکلی از بازاریابی که به صورت آنلاین وجود دارد.

اینترنت امروز چقدر در دسترس است

راهنمای نهایی بازاریابی دیجیتال

منبع مناسب برای بازاریاب دیجیتال مبتدی به پیشرفته به دنبال یادگیری مهارت های جدید و یا hone آنهایی که موجود است.
راهنمای نهایی بازاریابی دیجیتال پر است از بینش و استراتژی برای صاحبان کسب و کار، متخصصان بازاریابی، دانش آموزان، و هر دیگری به دنبال hone مهارت های فعلی خود و بلند شدن به سرعت در آخرین بازاریابی دیجیتال.

دفعات بازدید : آن را در حال حاضر برای ساخت و یا پالایش طرح بازاریابی دیجیتال خود را بدون شروع نادرست و اشتباه است که با انجام آن به تنهایی می آیند.

 

بازاریابی دیجیتالی چیه؟

بازاریابی دیجیتال عمل ترویج و فروش محصولات و خدمات با اهرم تاکتیک های بازاریابی آنلاین مانند بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی جستجو، و بازاریابی ایمیل است.

هنگامی که شما به آن دریافت کنید، بازاریابی دیجیتال به سادگی بازاریابی است.

این است که چگونه کسب و کار امروز گرفتن پیام خود را در مقابل بهترین چشم انداز و مشتریان خود را.

قانون #1 در بازاریابی این است که پیشنهاد درست را در زمان مناسب و در جای مناسب ارائه دهد. امروز، مشتریان شما آنلاین هستند: حلق آویز کردن در رسانه های اجتماعی، به روز ماندن در سایت های خبری و وبلاگ ها، و جستجو آنلاین زمانی که آنها نیاز دارند.

بازاریابی دیجیتالی چیه؟

بازاریابی دیجیتال

شما را در همان کانال ها قرار می دهد، بنابراین بهترین چشم انداز شما می تواند شما را ببیند، اطلاعات بیشتری در مورد شما کسب کند، و حتی سوالاتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شما و محصولات یا خدمات خود بپرسید.

اگر شما جدید به بازاریابی دیجیتال، ممکن است احساس طاقت فرسا به فکر می کنم در مورد تسلط بر تمام تاکتیک های بازاریابی آنلاین مورد استفاده در بازاریابی دیجیتال.

ما اون رو بدست مياريم...

و بله، تاکتیک های مختلفی وجود دارد که باید یاد بگیرید. اما همه آنها با هم کار می کنند تا پایه ای برای کسب و کار شما ایجاد کنند: جذب چشم انداز، پرورش روابط، و ارائه می دهد مخاطبان خود را قدردانی و پاسخ به.

بیایید نگاهی دقیق تر به چگونگی این اتفاق می افتد.

 

چگونه بازاریابی دیجیتال کار می کند؟

از بسیاری جهات بازاریابی دیجیتال هیچ فرقی با بازاریابی سنتی ندارد. در هر دو، سازمان های هوشمند به دنبال توسعه روابط سودمند متقابل با چشم انداز، سرنخ، و مشتریان هستند.

اما بازاریابی دیجیتال جایگزین اکثر تاکتیک های بازاریابی سنتی شده است زیرا برای رسیدن به مصرف کنندگان امروزی طراحی شده است.

به عنوان مثال...

به آخرین خرید مهمی که انجام داده ای فکر کنید. شاید شما خرید یک خانه، استخدام کسی برای تعمیر سقف خود را، و یا تغییر تامین کنندگان کاغذ در دفتر شما.

صرف نظر از آنچه در آن بود، شما احتمالا با جستجو در اینترنت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های موجود، که آنها را ارائه، و بهترین گزینه های خود را آغاز شد. تصمیم نهایی خرید خود را پس از آن بر اساس بررسی شما خوانده شده بود، دوستان و خانواده شما مشورت، و راه حل ها، ویژگی ها، و قیمت گذاری شما تحقیق.

بیشتر تصمیمات خرید به صورت آنلاین آغاز می شود.

که مورد , حضور آنلاین کاملا لازم است — صرف نظر از آنچه شما به فروش می رسانند.

چگونه بازاریابی دیجیتال کار می کند؟

کلید این است

که برای توسعه یک استراتژی بازاریابی دیجیتال است که شما را در تمام مکان های پیروان خود را در حال حاضر حلق آویز کردن قرار می دهد، و سپس با استفاده از انواع کانال های دیجیتال برای اتصال با آنها را در بسیاری از راه...

... محتوا برای نگه داشتن آنها را با اخبار صنعت به روز شده، مشکلات آنها مواجه هستند، و چگونه شما آن مشکلات را حل کند...

... رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن آن محتوا و سپس با آنها به عنوان دوستان و پیروان درگیر...

... بهینه سازی موتور جستجو (جستجوگرها) برای بهینه سازی محتوای خود را، بنابراین آن را نشان خواهد داد تا زمانی که کسی در حال جستجو برای اطلاعات شما در مورد نوشته شده است...

... تبلیغات برای رانندگی ترافیک پرداخت شده به وب سایت شما، که در آن مردم می توانند ارائه می دهد خود را ببینید...



:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 10 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

فیسبوک در حال پیر شدن

دیجیتال مارکتینگ : دیگر فیسبوک پادشاه نیست. طبق گفته فوربس 41% از کاربران این پلتفرم بالای 65 سال سن دارند و فیسبوک به دنبال جمع‌آوری افراد جوان است. این در حالی است که نرم‌افزار و پلتفرم‌هایی مانند Instagam، TikTok و Snapchat رشد بسیار خوبی دارند و در حال ساخت امپراتوری خود هستند. پس از رسوایی سال 2018، فیسبوک بخش بسیار زیادی از اعتبار خود را از دست داد.

درست است که فیسبوک هم‌چنان محبوب است، اما مارکترها باید اطمینان حاصل کنند که در آینده کسب‌و‌کار آن‌ها پابرجا باقی خواهد ماند. فیسبوک هم‌چنان در بخش جوان بودن کاربران خود در حال نزول است.

همین دلیل نیز باعث می شود که این بستر برای بسیاری از کسب‌وکارها کاربردی نباشد. در نتیجه متخصصان دیجیتال مارکتینگ باید بسیار محتاطانه‌تر عمل کنند که آیا مخاطب هدف آن‌ها در فیسبوک وجود دارد یا خیر؟ در غیر این صورت احتمالاً هزینه‌ای که پرداخت می‌کنند هدر خواهد رفت!

 

فیسبوک در حال پیر شدن

اینستاگرام، بسیار محبوب برای سنین پایین

در حال حاضر شاهد افزایش بسیار زیاد کاربران این پلتفرم هستیم که از مرز 1 میلیارد نفر هم گذشته است. این مسئله یعنی اینکه ما شاهد رشد بی‌نظیر یکی از شاهکارهای دنیای شبکه‌های اجتماعی هستیم. طبق آمار ،کاربران این پلتفرم اکثراً جوان هستند و این بستر نیز برایشان بسیار جذاب است.

همین دلایل باعث شده است تا ایده های کسب درآمد از اینستاگرام روز به روز بیشتر شوند. کسب درآمد از اینستاگرام به شدت رو به افزایش است. یکی از مهم‌ترین دلایل این کار هم محبوبیت بسیار زیاد و رشد خیلی سریع این پلتفرم بوده است.

اخیراً خبری منتشر شد مبنی بر اینکه اینستاگرام می‌خواهد قابلیت لایک را از این پلتفرم حذف کند. در نتیجه مارکترها هم باید بسیار مراقب باشند تا بتوانند از قابلیت‌های دیگر این رسانه استفاده کرده و استراتژی‌های خود را نیز تغییر دهند تا در نهایت بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

به هر حال چه بخواهیم و چه نخواهیم الگوریتم اینستاگرام هم مثل سایز پلتفرم‌ها به روز می‌شود و ما نیز باید باتوجه به تغییرات پیش برویم. با وجودی که این امر می‌تواند به تولید محتوای باکیفیت‌تری منجر شود، ولی برای رسیدن به این هدف باید بسیار منطقی و به دور از عجله عمل کرد، البته ناگفته نماند که شاید بعد از چنین تغییراتی بسیاری از کاربران با این پلتفرم خداحافظی کنند!

 

پادشاهی Chatbot

Chatbotها نرم‌افزارهایی هستند که بر پایه هوش مصنوعی طراحی شده‌اند و به عنوان دستیار مجازی عمل می‌کنند. این نرم‌افزارها به مروز زمان و با کمک دریافت اطلاعات مختلف از کاربر می‌توانند تعاملات بهتری را با او داشته باشند. این مسئله باعث می‌شود که چنین سیستم‌هایی به صورت مرتب بهبود پیدا کنند.

در سال‌های 2018 و 2019 این Chatbotها نقش‌های منظمی در فیسبوک داشتند. باید بگوییم که بسیاری از کارها از تهیه وضعیت گزارش آب‌وهوا و پشتیبانی مشتری گرفته تا اتوماسیون برخی از اصلی‌ترین کارهای پشتیبانی به راحتی توسط این نرم‌افزارها قابل انجام است. این ربات‌ها اجازه می‌دهند که کاربر، تعامل بسیار مناسب و متمرکزی داشته باشد، آن هم بدون اینکه به استفاده از منابع انسانی نیازی داشته باشد.

80% از مشاغل اذعان کرده‌اند که در سال 2020 از این ربات‌ها استفاده خواهند کرد، آن هم به این دلایل:

 • خدمات 24 ساعت
 • پاسخ سریع به سوالات مشتری
 • عدم نیاز به استراحت و مرخصی

طبق تحقیقات انجام‌شده در ژانویه 2020، 43% از مشتریان ترجیح می‌دهند که برای برقراری ارتباط با یک برند به جای صحبت تلفنی از Chatbotها استفاده کنند. با توجه به آمار و اطلاعات ارائه‌شده، بدون شک همین Chatbotها، یکی از سریع‌ترین رشدها را در بین پیشنهادهای 2020 خواهند داشت.

پادشاهی Chatbot

ویدئو دیگر یک گزینه نیست، یک اجبار است

اگر تا به حال از ویدئو مارکتینگ در کسب‌وکار خود استفاده نکرده‌اید، همین امسال شروع کنید. محتوای متنی نمی‌تواند به راحتی با محتوای ویدئویی رقابت کند، مخصوصاً زمانی که محصولی یا خدماتی را به صورت آنلاین به فروش می‌رسانید. این راه هم باید گفت که ویدئو مارکتینگ یکی از مهم‌ترین ترندهای سئو 2020 ، 2019 و حتی از این به بعد خواهد بود.

بدون شک در سال‌های آتی عکس، ویدئو، پادکست تاثیر بسیار زیادی بر روی سئو خواهند داشت.

طبق آمارهای ارائه‌شده، امروزه مردم بیش از هر زمان دیگری ویدئو تماشا می‌کنند و این ویدئوها نیز می‌توانند تنوع موضوعی بسیاری داشته باشند.

بر اساس یکی از همین آمارها:

 • 70% از مشتریان ویدئو برندها را Share می‌کنند.
 • 52% از مشتریان اذعان دارند که دیدن فیلمی درباره محصول یا خدمات باعث اعتماد بیشتر و البته بالا رفتن اعتبار آن محصول در نگاه آن‌هامی‌شود.
 • 72% از صاحبان مشاغل معتقدند که ویدئو، نرخ تبدیل آن‌ها را بهبود بخشیده است.

به طور کلی باید گفت که ویدئو مارکتینگ تعامل بسیار بالایی دارد، مخصوصاً اگر این ویدئو به صورت لایو هم باشد. ویدئوی زنده و ترکیب آن با اینفلوئنسر مارکتینگ می‌تواند به عنوان یک متد بسیار قوی در نظر گرفته شود. جالب است بدانید که پلتفرم Twitch دارای روزانه بیش از 15 میلیون کاربر فعال است و بسیاری از این کاربران فقط برای تماشای ویدئوهای زنده اینفلوئنسرها و یا سلبریتی‌ها به این پلتفرم سر می‌زنند.

 

محتوای خوب هنوز هم مهم است

بازاریابی محتوا یکی از مهم‌ترین بخش‌های دیجیتال مارکتینگ است و هر روز هم افزایش کیفیت آن به وب‌سایت‌ها توصیه می‌شود. امروزه علاوه بر این موضوع، در رابطه با زمینه و هدف‌گذاری نیز تاکید بسیاری صورت می‌گیرد. گوگل هر روز در درک محتوای آنلاین بهتر و دقیق‌تر عمل می‌کند. در نتیجه باید با دقت درباره هدف و موضوع کاری فکر کرد و محتوای بسیار باکیفیتی را در سال 2020 تولید نمود.

این موارد بیشتر بعد از به‌روزرسانی الگوریتم برت گوگل که در نوامبر 2019 رخ داد، صورت گرفت. این الگوریتم در درک زبان طبیعی برای فهمیدن هر چه بهتر منظور کاربر از جستجو، کمک زیادی به گوگل می‌کند. طبق گفته گوگل چیزی که مهم‌تر از بررسی آخرین و جدیدترین پیشنهادهای روز سئو است، اطمینان داشتن از سریع بودن سایت، لینک‌های مفید و هم‌چنین محتوا کاربردی و جامع است.

شما باید محتواهایی تولید کنید که مورد “هدف جستجوی کاربر” یا همان Search Intent باشد. این محتوا باید کاربردی، مفید و جامع نیز باشد.

یادتان نرود که بازاریابی محتوا هیچ‌وقت نابود نخواهد شد. با توجه به باهوش‌تر شدن گوگل نیاز است که کمی عمیق‌تر به ماجرا نگاه کنید.

 



:: بازدید از این مطلب : 4
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 شهريور 1399 | نظرات ()